Doral
Dziś jest: piątek, 17.05.2024 | Imieniny obchodzą: Weronika, Sławomir, Brunon

« powrótDerby dla Doralu

Derby dla Doralu

26.02.2011 20:10 - Admin Po bardzo ciekawym i zaciętym meczu pokonaliśmy WKK Wrocław 77:68.
Pierwsze punkty w meczu zdobył M. Lipiński. W pierwszej kwarcie świetnie prezentował się M.Lepczyński.Goście dotrzymywali nam kroku za sprawą skutecznej gry G.Kaczmarka i J.Koelnera. W II kwarcie drużyna WKK podkręciła tempo i wykorzystując zwłaszcza grę z kontrataku wyszła na prowadzenie .Dzięki znakomitej postawie w drugiej części kwarty duetu A.Grygiel i R.Ulrich doprowadziliśmy do remisu.Kolejna kwarta była również wyrównana i zakończyła się naszym 2 pkt. prowadzeniem.W ostatniej części meczu przejeliśmy inicjatywę ,a nasza skuteczna gra i wymuszone błędy wrocławian dały nam w konsekwencji 9 pkt. wygraną.
Doral Zetkama Nysa Kłodzko - WKK Wrocław 77 :68(19:16, 21:24, 20:18, 17:10)
Punktowali : A.Grygiel 27(5) ,M.Lepczyński 23(1), R.Ulrich 11, M.Lipiński 6 , M.Płatek 5, M.Weiss 5.
Dla WKK punkty zdobywali : G.Kaczmarek 22(3), P.Niedźwiedzki 11, J.Koelner 9(1), J.Grzliński 6, J.Bartkowiak 5, N.Zuber 5(1), Lewandowski 4, Kondraciuk 4, Martyniak 2,
Pozostałe mecze kolejki:
KS Pogoń Prudnik - Open Florentyna Pleszew 73:91 (15:25, 18:24, 20:20, 20:22)
Pogoń Ruda Śląska - UKS Alba Chorzów 99:97 (17:17, 20:25, 19:24, 31:21 d.12:10)
AZS Politechnika Częstochowa - MKS Skierniewice 76:88 (13:20, 16:24, 23:25, 24:19)
WKS Śląsk Wrocław - Focus Mall Sudety Jelenia Góra 48:54 (13:14, 9:18, 8:14, 18:8)
Księżak Łowicz - GTK Fluor Britam Gliwice 87:80 (24:27, 27:16, 21:17, 15:20)
KK A-Bild Bytom - AZS KU Politechniki Opolskiej 78:73
AZS Politechnika Poznań - BM Węgiel Stal Ostrów Wlkp. 67:81